В Умані вдвічі зросла вартість будівництва басейну

Поділитися:

Майже у два рази зросла вартість будівництва басейну за рік в місті Умані Черкаської області. Про це повідомляють журналісти з посиланням на Прозорро.

Проводити будівельні роботи мала фірма «МБП-Тепломережа». Яка приходила на торги двічі. Торік компанія уклала угоду з місцевою владою вартістю 82 мільйони гривень. Згодом їй виділили ще 32 мільйони на додаткові роботи. Та зрештою було вирішено провести новий тендер, на якому ціна на будівництво басейну зросла вдвічі – до 190 мільйонів гривень.

Економія за результатами проведеного тендеру склала всього 0,6%. Також відомо, що єдиним конкурентом переможця на аукціоні було підприємство «Уманьрембуд 2». Наразі дану закупівлю перевіряє Держаудитслужба через виявлені ознаки порушень.

Переможець компанія «МБП-Тепломережа» зі статутним капіталом 1 тисячу грн належить одному з депутатів Уманської міськради. У 2019 році вона отримала штраф від АМКУ за змову на тендері щодо будівництва фонтану. Однак згодом скасувала штраф у суді.

Раніше Державній службі статистики повідомили про падіння обсягів будівництва. Зокрема показник у листопаді скоротився на 2,7% у порівнянні з аналогічним місяцем 2020 року.

За даними Держстату, у січні-листопаді обсяг будівництва підвищився лише на 0,3%, якщо порівнювати з таким показником минулого року.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Січня 2022 року - 18:19
В Україні планується знесення всіх типових панельних та цегляних, найчастіше...
20 Січня 2022 року - 17:33
Народні депутати пропонують уряду підвищити на 6 мільярдів гривень витрати...
20 Січня 2022 року - 17:15
Стало відомо, що Польща отримала повідомлення про штраф у розмірі...
20 Січня 2022 року - 13:12
Згідно з ухвалою Кабміну, в Україні змінюється порядок державної реєстрації...